Kastro Zizo pretendon të kandidojë për kryetar të qytetit

10 Nëntor, 2018 - 9:24 am

Njihet për deklaratat e drejtpërdrejta.

Kastro Zizo ka pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të ri, në duet me Suelën.

Këngëtari ka qenë i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ku ndër të tjera u pyet edhe se a do t’i hyjë politikës.

“Nuk po flas për në bashkinë e Tiranës, por e kam fjalën që mund të kandidoj për Përmetin. Të gjithë e dinë që unë jam me prirje të majta dhe mund ta shikoj që të kandidoj si kryetar bashkie atje për LSI. Por nuk mund të flas ende pa folur me zonjën Kryemadhi apo me kryesinë e kësaj partie” ka thënë ai./ KultPlus.com

Të ngjajshme