Rita Ora imazh i rrjetit 5G në Britaninë e Madhe

12 Nëntor, 2020 - 9:53 pm

Rita Ora fal suksesit në karrierën muzikore ka fituar edhe kontrata me kompani të ndryshme për të qenë imazh i tyre.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore së fundi është bëri imazh i rrjetit 5G në Britaninë e Madhe dhe tashmë ka sjellur edhe klipin e parë promovues të tyre, shkruan KultPlus.

Rita ka ndarë promon me adhuruesit në Instagram, duke thënë se është e entuziazmuar që ka punuar me ta.

Si çdo herë artistja erdhi me një pamje unike, joshëse dhe plotë pozitivitet teksa ftoj adhuruesit që ta shikonin këtë videoklip.

Ndërsa, përveç kësaj Rita është duke punuar edhe në projekte të reja muzikore që pritet të lansohen së shpejti./ KultPlus.com

https://www.instagram.com/p/CHf9WcXjpnS/?utm_source=ig_embed

Të fundit

Të ngjajshme