Kelly Clarkson dhe Pink sjellin ‘Everybody Hurts’ në American Music Awards (VIDEO)

20 Nëntor, 2017 - 11:52 am

Kelly Clarkson dhe Pink e kanë përfunduar duke u përqafuar performancën e këngës “Everybody Hurts”, mbrëmë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards.

Dyja janë këngëtare të dëshmuara tanimë, të dyja me projekte së fundmi. Pink ka sjellë “What about us” ndërsa “Soft Love” ka ardhur nga Kelly Clarkson.

Ato janë edhe kolege të mira dhe flasin shpesh në intervista për njëra tjetrën, shkruan KultPlus.

“Everybody Hurts” është një ndër këngët klasike më të dëgjuara, kënduar nga R.E.M. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme