займ на карту онлайн потребительский кредит

Kënga e Ava Max për 7 javë renditet e para në dëgjueshmëri

17 Janar, 2021 - 11:28 pm

Sukseset e këngëtareve shqiptare nuk kanë të ndalur. Të arriturat e Ava Max po shtohen dita ditës, shkruan KultPlus.

Së fundmi, Max ka shpërndarë një storje të instagramit, teksa ia ka dhuruar lajmin e gëzueshëm artdashësve të saj.

Kënga e saj “Kings and Queens” ka arritur për 7 javë të jetë kënga e parë me më së shumëti dëgjime nga artistet femra në Radion Adult Contemporary.

Ky sukses i vie asaj, teksa të njëjtin renditje e kanë pasur më parë edhe këngëtaret e famshme Adele me këngën “Hello” dhe Sia me “Cheap Thrills”. / KultPlus.com

Të ngjajshme