Kënga e Dua Lipës, pjesë e serialit më të ri në Netflix

26 Janar, 2021 - 4:19 pm

Seriali ‘Fate: The Winx Saga’, zyrtarisht ka arritur në platformën Netflix, duke bërë publike kështu edhe disa nga kolonat zanore, përcjell KultPlus.

Shfaqja e re, e frymëzuar nga seria e animuar Winx Club, ndjek aktoren Bloom (Abigail Cowen), e cila bashkohet në shkollën Alfea në mënyrë që të përsosë dhe të zotërojë fuqitë e saj.

Në gjashtë episodet, është gjithashtu mundësia perfekte për të shtuar disa pjesë të reja në listat tuaja muzikore.

Nga Hayley Williams dhe Dua Lipa te London Grammar dhe Tame Impala, këtu janë të gjitha këngët në Fate: The Winx Saga, episod për episod.

Fate: The Winx Saga: këngët e episodit të parë

Amber Van Day – ‘Kids In the Corner’

Grimes ft. HANA – ‘We Appreciate Power’

Dua Lipa – ‘Physical’

La Roux – ‘In For The Kill’

Fate: The Winx Saga: këngët e episodit të dytë

Lemolo – ‘High Tide’

Nothing But Thieves – ‘Forever & Ever More’

Fate: The Winx Saga: këngët e episodit të tretë

LoneLady – ‘Silvering’ . / KultPlus.com

Të ngjajshme