Kënga e re e Dafina Zeqirit në bashkëpunim me Mumën renditet e 12-ta në botë

10 Mars, 2022 - 2:06 pm

Dafina Zeqiri momentalisht është njëra nga këngëtaret më në trend.

Secila prej projekteve që ka lansuar është shndërruar në hit dhe kjo po vazhdon të dëshmohet çdo herë.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me bashkëpunimin e fundit me Mumën të titulluar “Dashni”.

Në vetëm dy ditë, ky projekt ka kaluar shifrën e mbi një milion klikimeve në platformën YouTube.

Madje, siç u raportua së fundmi është renditur e 12-ta në botë.

Kjo arritje u bë e ditur nga producenti i kësaj kënge, Donat Prelvukaj, i njohur si Cricket.

“Dashni” mbetet dueti i dytë i Dafinës dhe Mumës, pas atij “Pa ty” që deri më tani ka grumbulluar mbi 50 milionë klikime./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme