Këngëtari me famë botërore: Dafina Zeqiri është një këngëtare e mrekullueshme (FOTO)

21 Mars, 2018 - 4:58 pm

Nasri Tony Atweh është një këngëtar i njohur botëror, i cili është edhe pjesë e grupit “Magic”, ndërsa së fundmi ka gëzuar një sukses të jashtëzakonshëm me këngën “Rude”, shkruan KultPlus.

Ai këto ditë ka postuar fotografi me këngëtaren e njohur nga Kosova, Dafina Zeqiri. Ai duket se është ndarë i impresionuar nga ky takim pasi që ka shkruar edhe disa fjalë të mira për këngëtaren.
“Drejt nga Kosova, Dafina Zeqiri ndau kohën për tu takuar me mua në turneun tim në LA. Së bashku kemi shkruajtur diçka klasike”, ka shkruar këngëtari.

Këtij postimi ai ia ka bashkangjitur edhe disa hashtags me fjalët: grua e fuqishme dhe këngëtare e mrekullueshme.

Në anën tjetër, Dafina Zeqiri kohëve të fundit ka qenë më pak e pranishme në estradën muzikore ndërsa e presim të kthehet në muzikë me shpërthimin e saj të radhës/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme