Këtu mund ta përcillni Brit Awards 2018, shikojeni performancën e Rita Orës dhe pesë nominimet e Dua Lipës (LIVE)

21 Shkurt, 2018 - 8:08 pm

Edhe pak minuta fillon ceremonia e madhe e Brit Awards, ku pritet të performojë Rita Ora, e cila është parë se ka shkëlqyer në tepihun e kuq, shkruan KultPlus.

Por pritjet për këtë mbrëmje shkojnë te këngëtarja tjetër shqiptare,Dua Lipa, e cila në këtë garë është e nominuar në pesë kategori të ndryshme./KultPlus.com


Të fundit

Të ngjajshme