Kleofina Pnishi publikon këngën e saj të parë (VIDEO)

24 Qershor, 2021 - 9:26 pm

Kelofina Pnishi, vajza nga Gjakova e cila tash e sa vite ka depërtuar edhe përtej kufijve me sukseset e saj në botën e pasarelave, kësaj radhe para publikut ndërkombëtar erdhi me një këngë, shkruan KultPlus.

Kënga titullohet ”Better Everyday” dhe është kënga e parë e saj.

Pnishi në vitin 2017 është shpallur Miss Provence, ndërkaq ka qenë finaliste edhe në Miss France.

Ndër të tjera, Pnishi ka qenë pjesë e serialit “Le Mystere”.

Bashakngjitur gjeni videon e plotë të këngës më të re të artistes shqiptare që shpejt pritet të prek majat në shtetin francez dhe jo vetëm. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme