Koncerti i parë i Unikkatilit në Shqipëri

4 Gusht, 2018 - 6:47 pm

Reperi më i famshëm shqiptar, Unikkatil, mban sot (e shtunë) në Durrës një koncert madhështor dhe kjo është hera e tij e parë në Shqipëri.

Viktor Palokaj, reperi më rebel dhe i shumëpërfolur në gjithë rrjetet sociale, si një artist që me tekstet e tij ka krijuar shumë debate, do të performojë në stadiumin e Durrësit me një atmosferë mbarëkombëtare.

I njohur për karakterin e tij enigmatik, ai shfaqet shumë rrallë nëpër videoklipet e tij.

Nesër ne Durrës Sot mundeni me i ble online biletat Neser vetëm te stadioni Niko Dovana

A post shared by UNIKKATIL (@unikkatilofficial) on

Pjesë e koncertit do të jenë edhe pjesëtarët tjerë të TBA, si Klepto, Jetoni, Kobra e Barooti.

Para koncertit në Shqipëri, Unikkatili lansoi këngën e re “Ça jon” në bahskëpunim me Klepto.

Kënga është pritur mirë nga fansat e tij dhe për katër ditë numëron afro 800 mijë dëgjime në YouTube. /TCH/

Të fundit

Të ngjajshme