Kori i fëmijëve ‘Siparantum’ me koncert për 14 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

16 Shkurt, 2022 - 3:39 pm

Kori i fëmijëve ‘Siparantum’ do të mbajnë koncert për nder të 14-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, përcjell KultPlus.

‘Siparantum Kids’ me dirigjent Memli Kelmendi do të mbajnë koncertin në Kino Teatrin ‘Jusuf Gërvalla’ në Pejë nga ora 18:00.

Ky koncert do të mbahet në kuadër të manifestimeve për 14-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, që organizon Komuna e Pejës, Drejtoria për Kulturë, Rini dhe Sport./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme