займ на карту онлайн потребительский кредит

Kritikohen vajzat e “Pussycat Dolls” për “porno të pastër”

14 Mars, 2020 - 10:30 pm

Grupi i popit “Pussycat Dolls” ribëri një tjetër performancë të nxehtë mbrëmjen e shkuar, pavarësisht kritikave të marra për paraqitje jashtëzakonisht të ekzagjeruar në veshjet e vajzave.

Grupi i cili është ribashkuar sërish, e përbëhet nga këngëtarët Nicole Scherzinger, Ashley Roberts, Kimberly Wyatt, Carmit Bachar dhe Jessica Suttatook, u rishfaqën në skenë e sollën prapë shumë kritika nga shikuesit, të cilët janë kundër veshjeve të tilla sipas tyre jashtëzakonisht ekstravagante.

Disa njerëz e vlerësuan paraqitjen e tyre, disa të tjerë rrudhën buzët, e për disa shikues ajo çfarë vajzat bënë ishte “porno e pastër”. /KultPlus.com

Të ngjajshme