Kryeministri Haradinaj viziton Nexhmije Pagarushën, e quan shembull të forcës njerëzore (FOTO)

11 Korrik, 2018 - 5:16 pm

Këngëtarja e madhe shqiptare, Nexhmije Pagarusha, është liruar nga spitali, pas një aksidenti që kishte pasur mbrëmë në shtëpi, ndërsa mënjherë është vizituar nga kryeministri Haradinaj dhe bashkëshortja e tij, Anita Haradinaj, shkruan KultPlus.

Më poshtë po ju sjellim postimin e plotë të kryeministrit.
Janë disa njerëz që çdo gjëje i japin shkëlqim dhe jetën e bëjnë më të bukur. E tillë është ikona e këngës shqipe, Nexhmije Pagarusha.

Bashkë me Anitën, e vizituam sot në shtëpinë e saj tek po merr trajtim mjekësor pas një lëndimi dhe i uruam shërim të shpejtë.

Bylbyli i muzikës shqiptare ishte gjithmonë shembull i forcës njerëzore përballë sfidave dhe ajo do t’ia dalë edhe kësaj herë, me sukses.

Të fundit

Të ngjajshme