Ky fëmijë shqiptar tashmë është një yll botëror

5 Mars, 2019 - 2:40 pm

Këtu shihet si fëmijë, mirëpo kjo këngëtare kosovare tashmë po shënon suksese marramendëse në fushën e muzikës në nivel botërorë, shkruan KultPlus.

Kjo është Dua Lipa e cila shihet në këtë fotografi bashkë me babain e saj Dukagjin Lipa.

Dua Lipa tash për tash është ylli shpërthyes, e cila qysh në fillim të këtij viti ka marrë çmimet më prestigjioze, Grammy dhe atë të Brit Awards.

Dua Lipa është duke shënuar sukses edhe në kampanja të ndryshme, duke shënuar kështu suksese të mëdha edhe në këtë fushë, duke u shndërruar imazh i shumë kompanive të mëdha e prestigjioze./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme