Lady Gaga me maska mbresëlënëse në MTV

31 Gusht, 2020 - 5:20 pm

Këngëtarja e njohur Lady Gaga, ka marrë vëmendjen në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në MTV Video Music Awards, të së dielës.

Gaga performoi me një mori maskash ekstravagante në ceremoni pa audiencë ku edhe fitoi në pesë kategori.

“Qëndroni të sigurt, flisni mendjes suaj, dhe unë mund të tingëllojë si një rekord i thyer, por vish një maskë – kjo është një shenjë respekti”, u shpreh këngëtarja. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme