‘Levitating’ nga Dua Lipa arrin në 1 milion video në TikTok

25 Prill, 2021 - 11:10 pm

Dua Lipa fitoi famë të madhe këtë vit me albumin e njohur tashmë “Future Nostalgia”.

Këtë e tregon edhe vetë profili i Spotify në Instagram, të cilët kanë publikuar me postime me statistika të albumeve më të mira dhe Dua ishte po qëndron në top 3 të listës me “Future Nostalgia”.

Me anë të postimit të fundit, Dua lajmëroi fansat se ajo u rendit artistja me këngën “Levitating” ka arritur të mbledhë 1 milion video në TikTok./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme