займ на карту онлайн потребительский кредит

“Love Again” nga Dua Lipa në një version ndryshe

5 Dhjetor, 2020 - 12:28 pm

Performancave të magjishme të Dua Lipës iu shtua edhe ajo në Tiny Desk, shkruan KultPlus.

Këngëtarja shqiptare shkëlqeu me një version ndryshe të këngës “Love Again”, të cilën e interpretoi në mënyrë fantastike nëpërmjet zërit të saj të butë.

“Këngën të cilën do ta këndoj e dua shumë dhe është një ndër të preferuat e mia të incizuara. E shoh si një formë të manifestimit gjërave të mira në jetën tuaj kur gjërat nuk po shkojnë si duhet. Ky është versioni special i “Love Again”, u shpreh Lipa para se të fillonte të këndonte.

“Love Again” erdhi nën përcjelljen e bendit të Dua Lipës, të cilët edhe më shumë e hijeshuan interpretimin. / KultPlus.com

https://www.instagram.com/tv/CIYoFPUnwSd/?igshid=1b9vn0khg0ph4&fbclid=IwAR0lfg_jBAy2nkUq5x3svx7RgE9e7iVbFXTYMERF5ShGVuxn9rw7Ylf5qIk

Të ngjajshme