Lumi B dhe Labi Ramaj, pjesë e festivalit ‘SunnyHill’

5 Korrik, 2022 - 5:30 pm

Emra të njohur të industrisë së muzikës botërore do të mblidhen së bashku për të performuar në Festivalin “SunnyHill”, shkruan KultPlus.

Skepta, AJ Tracey, Diplo dhe Elvana Gjata, Burak Yeter, Mahmood, Regard, Kida, Ghetto Geasy, Onat, Cozman, Kamal, Romeo Blanco, Ledri Vula, Emir Taha, Yll Limani, J Blavin dhe Dhurata Dora janë konfirmuar deri më tani si artistët pjesëmarrës në këtë festival, i cili do të mbahet më 4, 5, 6 dhe 7 gusht në Prishtinë.

Ndërkaq së fundi, përmes një postimi në faqen zyrtare në rrjetin social Instagram, SunnyHill ka konfirmuar se Lumi B dhe Labi Ramaj, janë artistët e radhës që do të jenë pjesë e këtij festivali./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme