Malda Susuri sonte në Rockuzinë (VIDEO)

28 Mars, 2018 - 3:18 pm

Malda Susuri, këngëtarja që krijoi hitin “Larg Vetës”, vjen sonte me një performancë të radhës në Rockuzinë.

Malda, e cila morri pjesë në shumë festivale dhe rrëmbeu disa çmime, do të nisë performancën e saj në Rockuzinë, me fillim nga ora 21:00./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme