Më shumë se 900 milionë dëgjime, Bebe Rexha falënderon fansat e saj

1 Dhjetor, 2021 - 8:32 pm

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, është njëra ndër këngëtaret që dëgjohet shumë në platformën për muzikë “Spotify”, shkruan KultPlus.

Në çdo fundvit, platforma “Spotify” bën një përmbledhje të të dhënave, ku edhe shfaqen informacione shumë interesante mbi përdoruesit dhe shijen e tyre muzikore.

Rexha, ka falënderuar të gjithë mbështetësit e ta, pasi që këngët e saj janë dëgjuar më shumë se 900 milionë herë nga 178 vende të botës

“Faleminderit shumë për gjithë mbështetjen e juaj dhe të gjithë mbështetësit e mij që më kanë përcjellur në këtë udhëtim. Jam e bekuar” shkroi ajo në “Facebook”.

Njëra ndër këngët më të njohura të këngëtares është “Me, myself and I”. /KultPlus.com

May be an image of 1 person and text that says '2 Bebe Rexha 953.1M 90.5M Streams Listeners 44.9M 178 Hours Countries Spotify. for Artists #SPOTIFYWRAPPED'

Të ngjajshme