“Me ty”, kënga e re nga Venera Lumani dhe Lind Islami (VIDEO)

7 Shkurt, 2021 - 6:19 pm

“Me ty” mban titull kënga më e re e çiftit Venera Lumani dhe Lind Islami, shkruan KultPlus.

Nën kombinimin e muzikës së orkestruar nga dyshja dhe teksti i shkruar nga Venera Lumani, “Me ty” është një këngë e dashurisë.

Butësia e zërit të Venerës dhe e Lindit ka bërë që “Me ty” të jetë një këngë që shumica do ta gjejnë veten në vargun dhe melodinë e saj.

Çifti Lumani dhe Islami kanë sjellur disa duete deri tani në muzikën shqiptare. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme