Naser Berisha publikon këngën e re, “Në jetën time” (VIDEO)

26 Shkurt, 2024 - 2:06 pm

Pas afër një viti, këngëtari Naser Berisha ka publikuar këngën e radhës, një baladë të titulluar “Në jetën time”.

Këtë këngë, Berisha ka vendosur ta publikojë në një datë të veçantë, në ditëlindjen e tij.

Muzika për këtë këngë është realizuar nga Bashkim Kërqeli, teksti nga Naseri dhe Bashkimi, arazhmanet nga Reshat Beqiri, Mix/Master gjithashtu nga Naser Berisha.

Në klip është Bandi „Abbey Road“, Reshati, Rolandi dhe Premtimi, kurse klipi është punuar nga BUG Production. / KultPlus.com

Të ngjajshme