Në 31 vjetorin e lindjes, Adele paralajmëron albumin e ri

6 Maj, 2019 - 11:30 am

Këngëtarja e njohur botërore, Adele, dje (e diel, 5 maj) e ka festuar ditëlindjen e 31-të. Ajo e ka festuar ditëlindjen e saj të parë që prej ndarjes nga bashkëshorti Simon Konecki dhe njëkohësisht paralajmëroi edhe albumin e ri.

Përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj Instagram, këngëtarja ka folur për jetën e saj përgjatë këtyre viteve.

“Unë jam 31 vjeçe… faleminderit Zot. 30 ishin shumë të vështira. Nuk ka rëndësi sa gjatë jemi këtu, por jeta është e komplikuar ndonjëherë”.

“Kam ndryshuar shumë në vitet e fundit të martesës dhe jam duke ndryshuar sërish. 31 do të jetë e madhe dhe jam duke munduar të kaloj vetëm në veten time”.

“Bëhu e mire me veten tendë, me njerëzit, ne jemi të gjithë humanë. Mëso të duash së pari veten tënde…”, ka shkruar ndër të tjerash Adele.

Kujtojmë që në vitin 2015, këngëtarja e lansoi albumin e saj të suksesshëm, ndërsa tani nuk ka zbuluar detaje më të hollësishme rreth albumit të radhës. /Telegrafi/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme