Në eventin e madh “Teen Choice Awards 2017” në Los Angeles edhe dy këngëtare shqiptare

13 Gusht, 2017 - 8:55 pm

Kjo është hera e parë që një ngjarje kaq e madhe në nivel botërore të nis dhe të mbyllet me këngëtare shqiptare, shkruan KultPlus.

Me orën lokale të Los Angeles, prej orës 20:00 do të fillojë ngjarja me madhe e verës “Teen Choice Awards 2017”, ku në këtë ngjarje të madhe do të prezantohen edhe dy yjet botërore, Rita Ora e Bebe Rexha.

Rita Ora do të prezantohet me këngën “Your Song”, kurse Bebe Rexha me këngën “Back to you”.
Kjo është hera e parë që një ngjarje kaq e madhe në nivel botërore të nis dhe të mbyllet me këngëtare shqiptare./KultPlus.com

Të ngjajshme