Nina Shala dhe Drilon Çoçaj performojnë sonte në Dam Festival

27 Qershor, 2022 - 5:32 pm

DAM Festival do të vazhdojë këtë edicion me një tjetër koncert, shkruan KultPlus.

Nina Shala (flaut) Drilon Çoçaj (kitarë) do të shfaqen para publikut sonte në koncertin e Dam Festival, në Amfiteatrin e Ri të Bibliotekës Universitare.

Koncerti do të fillojë në orën 19:30. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme