Një shansë tjetër për shqiptarët që ta shohin nga afër Rita Orën

31 Janar, 2019 - 9:45 pm

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do të performojë në Cyrih.

Ky event do të mbahet më 29 prill të këtij viti në Cyrih, në sallën 622.

Rita Ora tani së fundmi ka publikuar edhe albumin e fundit “Phoenix”.

Ora ka filluar karrierën e saj me këngën Hot Right Now dhe që nga atëherë ajo është bërë e njohur ndërkombëtarisht,kurse vitin e kaluar ka performuar në Prishtinë në dhjetëvjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

Të ngjajshme