Olivia Rodrigo do të performojë në BRIT 2021

28 Prill, 2021 - 5:29 pm

Olivia Rodrigo do të interpretojë këngën e saj hit në ceremoninë vjetore të ndarjes së çmimeve muzikore, e cila do të mbahet më 11 maj 2021 në O2 Arena të Londrës.

Kjo vjen pasi u zbulua se BRIT Awards do të jetë ngjarja e parë e madhe e mbyllur e muzikës që do të kthehet në Mbretërinë e Bashkuar me 4,000 të ftuar, me ata që marrin pjesë atje në ceremoninë, të vendosur nga një fletë votimi. Të ftuarit nuk do të kërkohet të mbajnë maska pasi të ulen dhe nuk do të kërkohet asnjë distancim shoqëror.

Sidoqoftë, ata do të duhet të japin prova të një testi negativ të koronavirusit, i cili identifikon nëse dikush pa simptoma është infektues, përpara se të hyjë./ KultPlus.com

NEW YORK, NY – NOVEMBER 05: Olivia Rodrigo visit’s People Now on November 5, 2019 in New York, United States. (Photo by Jason Mendez/Getty Images)

Të fundit

Të ngjajshme