Parashikohet që “One Direction” do të ribashkohet brenda dy vjetëve

11 Dhjetor, 2019 - 11:22 am

Liam Payne ka parashikuar që “One Direction” do të ribashkohet brenda dy vjetëve.

Së bashku me shokët e bendit, Harry Styles, Niall Horan dhe Louis Tomlinson, këngëtari 26-vjeçar është duke shijuar sukses solo qëkur boy-bendi u nda në janar të vitit 2016, shkruan KOHA Ditore. Dhe duke reflektuar në lidhje me ribashkimin e katër anëtarëve përsëri në të ardhmen, Liam tha se ribashkimi logjikisht nuk do të ndodhë edhe së paku dy vjet.

“Mendoj se në një moment do të kthehemi bashkë. Mendoj se me siguri do të ndodhë kjo”, tha ai gjatë një paraqitjeje në emisionin televiziv britanik Sunday Brunch të dielën. “Nuk e di kur do të ndodhë kjo ende por, e gjitha që e di është se të paktën do të marrë dy vjet ndërkohë që të gjithë sapo kanë publikuar muzikë të re, ku duhet të shkoni dhe promovoni dhe t’i bëni të gjitha.

“Janë të paktën dy vjet.”

Tutje në intervistë, Liam e pranoi se e kishte parë Harry Styles për “herë të parë në tre vjet” në Jingle Bell Ball të Capital FM të shtunën në Londër. /KultPlus.com

Të ngjajshme