Pas Anxhela Peristerit, edhe Gjon’s Tears në finale të Eurovision-it (VIDEO)

20 Maj, 2021 - 11:10 pm

Natën e sontme u mbajtë nata e dytë e gjysëm finales të Eurovision-it, shkruan KultPlus.

Me gjithsej 17-të këngë që u performuan sonte nga shtete të ndryshme, ndër ta ishin edhe Anxhela Peristeri që përfaqësoi Shqipërinë dhe Gjon’s Tears, shqiptari që përfaqësoi Zvicrën. Të dy këta sonte mahnitën publikun e këtij festivali.

Pas Anxhela Peristerit, ishte edhe Gjon’s Tears ai që u nominua për finalen e këtij edicioni.

Më poshtë KultPlus sjell performancën e Gjon’s Tears. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme