‘Purpose’, bashkëpunimi i Era Istrefit me Jonas Blue

26 Tetor, 2018 - 9:41 am

Këngëtarja Era Istrefi gjatë verës publikoi këngën e saj “Oh God”, të cilën e shoqëroi me një videoklip, ku ishte shndërruar në një sirenë buzë detit.

Mirëpo prej tre muajsh, Era Istrefi zbulon në “Instastory” se ndodhet në studio për të punuar për produksionet e reja muzikore, por ende nuk ka bërë të ditur asnjë këngë të re. Këngëtarja shqiptare është pjesë e albumit “Blue” të këngëtarit britanik Jonas Blue, krahas emrave si Liam Payne, Joe Jonas, JP Cooper dhe Lennon Stella.

Jonas Blue dhe Era Istrefi kanë bashkëpunuar për këngën “Purpose”, që do të publikohet me nëntë nëntor, ditën që publikohet edhe i gjithë albumi që përbëhet nga 15 këngë.

Jonas Blue ka realizuar një ndër videoklipet e tij në bregdetin shqiptar, ku modele ishte edhe Oriola Marashi. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme