‘Qan lulja për lulen’, publikohet kënga e re e Eda Zarit (VIDEO)

5 Qershor, 2021 - 6:49 pm

Këngëtarja e njohur, Eda Zari sapo ka lansuar projektin më të ri muziokor, ‘Qan lulja për lulen’, shkruan KultPlus.

‘Qan lulja për lulen’ vjen si bashkëpunim me Elchin Shirinov, Christian Kappe dhe Henning Jung.

Gjithashtu këngëtarja ka shoqëruar këtë këngë me vidoeklip./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme