Regard, shqiptari i radhës që nominohet në ‘Brit Awards’

31 Mars, 2021 - 7:13 pm

DJ shqiptar me prejardhje nga Ferizaj, Regard është nominuar në një kategori mjaft të rëndësishme në ‘Brit Awards’, shkruan KultPlus.

Regard ka arritur që më këngën e tij ‘Secrets’ në bashkëpunim me artisten RAYE të nominohet në kategorinë ‘Këngës më të mirë britanike të vitit’.

Ndërkaq lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ku ka shkruar se nuk arrin ta besoj se ka arritur të nominohet në një nga kategoritë e eventit më të madh britanik

“Nuk mund ta besoj që ‘Secrets’ është nominuar për ‘Këngën Birtanike të vitit’ në këtë edicion të Brits. Unë vetëm dua të them faleminderit të gjithëve kaq shumë për mbështetjen time, kjo nuk do të ishte e mundur pa të gjithë ju dhe jam përgjithmonë mirënjohës për të gjithë fansat në të gjithë botën. Dashuri për Raye për vokalet mahnitëse”, shkroi ai./ KultPlus.com

Të ngjajshme