Reperi Snoop Dogg dëgjon këngën e njohur shqipe ‘M’i dhe flakë mallit tim’ (VIDEO)

27 Korrik, 2020 - 9:10 am

Para dy vitesh, kënga e njohur shqipe ‘M’i dhe flakë mallit tim’ erdhi një version më ndryshe nga Luana Vjollca dhe Bujar Qamili, shkruan KultPlus.

Kënga u dëgjua dhe u pëlqye shumë nga publiku shqipfolës, mirëpo kush do ta mendonte se kjo këngë do të dëgjohej edhe nga reperi i famshëm amerikan, Snoop Dogg.

Snoopdog ka realizuar ditën e djeshme një video live në Instagram dhe është kapur nga fansat duke dëgjuar pikërisht këtë këngë.
Një nga ndjekësit e Luanës ka arritur të kap momentin e papritur i cili është ndarë më pas në Instastory dhe nga vetë moderatorja dhe këngëtarja shqiptare. / KultPlus.com

Të ngjajshme