Rihanna shkëlqen në prezantimin e ri të “Fenty X PUMA”

18 Prill, 2024 - 10:07 am

Këngëtarja me famë botërore, Rihanna, ka shkëlqyer në prezantimin e ri i cili vjen në bashkëpunim me Fenty x Puma Creeper Phattz Earth Tone.

Sipas mediave të huaja, Rihanna po shkëlqente si një diamant, me ngjyrën e saj të flokëve bionde dhe me grimin e saj të theksuar.

36-vjeçarja, ka sjellur disa stile me markën sportive dhe të mërkurën ka festuar prezantimin e saj të fundit në Tobacco Dock në Londër./KultPlus.com

Të ngjajshme