Rita Ora dhuron 10 palë këpucë nga koleksioni me ‘ShoeDazzle’

9 Mars, 2021 - 2:31 pm

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është emër shumë i kërkuar edhe në botën e biznesit.

Ajo ka disa herë që ka bashkëpunuar me ShoeDazzle, ku po sjell koleksionet e saj të këpucëve.

Përmes postimit të fundit, këngëtarja bëri të ditur se po dhuron 10 palë këpucë nga koleksioni i saj me këtë brend.

“Po i dhuroj 10 palë këpucë nga koleksioni im  #RitaOraxShoeDazzle !! për tre fituese me fat!Për t’u bërë pjesë e lojës bëjeni follow @shoedazzle dhe etiketoni një shoqe në koment me #giveaway! Përfundon të premten dhe fituesi do të bëhet i ditur në faqen e ShoeDazzle në Instagram të hënën. Paqi fat!!”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Rita Ora për një kohë po qëndron në Australi, ku edhe është e angazhuar në “The Voice”.

Ajo së fundi ka lansuar ep-in “Bang”, ndërsa pritet që të vazhdojë punën edhe për këngët e radhës./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme