Rita Ora e Dua Lipa së shpejti do të kalojnë në tapetin e kuq në Brit Awards (LIVE)

21 Shkurt, 2018 - 5:45 pm

Rita Ora dhe Dua Lipa sonte janë pjesë e ceremonisë më të madhe të muzikës në Britani të Madhe “Brit Awards”, ku Rita Ora do të performojë, kurse Dua Lipa është e nominuar në disa kategori, shkruan KultPlus.

Parakalimi në tapetin e kuq vec ka filluar,ku shpejt pritet të paraqiten edhe Rita Ora e Dua Lipa./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme