займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora: Jam e nderuar nga përkrahja e vendit tim (FOTO)

11 Korrik, 2018 - 9:00 pm

Kryeministri i Republikës së Kosovës Ramush Haradinaj ka takuar dje këngëtaren kosovare Rita Orën, me c’rast i ka dhuruar një dhuratë, ndërsa sot Rita Ora ka postuar fotografi nga ky moment ndërsa ka falënderuar kryeministrin Haradinaj, shkruan KultPlus.

“Faleminderit Kryeministrit të Kosovës për këtë mbrëmje të mrekullueshme organizuar të talentët e Kosovës. Faleminderit që më dhurove këtë simbol të bukur të Prishtinës, të quajtur “Hyjnesha në fron”. Unë jam shumë e nderuar dhe e përulur nga mbështetja e vendit tim” ka shkruar Rita në Instagram./ KultPlus.com

Të ngjajshme