Rita Ora publikon pikturën me motive kombëtare me shqiponjën që mban dy flamujt

27 Shtator, 2020 - 10:28 am

Artistët tanë shqiptarë që tashmë veç gëzojnë famë ndërkombëtare, nuk hezitojnë asnjëherë të shprehin krenarinë e tyre karshi kombit shqiptar, shkruan KultPlus.

E fundit që përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, publikoi një pikturë me motive kombëtare, ishte Rita Ora.

Ajo në InstaStory ka publikuar një pikturë ku shihet flamuri i Kosovës dhe i Shqipërisë në dorën e saj, Ndërkaq i ka bashkangjitur mbishkrimin ‘Më pëlqen kjo’ . / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme