займ на карту онлайн потребительский кредит

Rita Ora në librat shkollorë të gjuhës angleze në Spanjë

21 Janar, 2021 - 5:05 pm

Suksesi i këngëtares shqiptare, tashmë veçse është i dëshmuar. Kështu, ajo u bë edhe shembull suksesi duke u bërë pjesë edhe në librat shkollorë në Spanjë.

Ka qenë një përdorues i rrjetit social Twitter që ka publikuar një fotografi të librit të anglishtes për shkollën e mesme, ku pjesë e tij është Rita Ora.

Në një faqe ku mësohet kryesisht rreth orareve për të ardhmen, aty shfaqet një imazh i këngëtares shqiptare kur ishte adoleshente.

https://twitter.com/AngelFentyNavy/status/1351659097767219202

Kjo fotografi vjen nga koha kur ajo ishte nxënëse e shkollës “Sylvya Young Thatre Schoool”, në Londër.

“Dikush të më konfirmojë nëse kjo është Rita Ora dhe të më shpjegojë se çfarë bën në një libër të Anglishtes së Mesme”, ka shkruar përdoruesi i Twitterit, që ka shfaqur edhe faqen e librit ku gjendet këngëtarja. / KultPlus.com

Të ngjajshme