Rita Ora publikon versionin live të këngës ‘How To Be Lonely’ (VIDEO)

12 Prill, 2020 - 10:55 am

Pak kohë më parë këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka publikuar këngës e saj më të re ‘How to be lonely’, shkruan KultPlus.

Mirëpo, këngëtares nuk i ka mjaftuar vetëm lansimi i këngës dhe videoklipit, ajo së fundi ka lansuar edhe versionin live të këngës.

Vlen të ceket se Këngëtarja 29-vjeçare, Rita Ora dhe motra e saj, Elena, janë në mesin e personave që janë angazhuar si vullnetarë pranë Shërbimit Kombëtar Shëndetësor në Britani të Madhe. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme