Rita Ora shënoi edhe një sukses në karrierën e saj (FOTO)

23 Shkurt, 2018 - 11:31 pm

Rita Ora së fundmi ka realizuar këngen “For You” në bashkëpunim me Liam Payne, dhe që nga realizimi po e shijon suksesin e saj edhe përmes performancave te ndryshme, shkruan KultPlus.

Kënga “For You” që është kolonë zanore e filmit “Fifty Shades Frees”, sonte ka arritur që te mbledh mbi 50 milionë klikime në kanalin You Tube. Kujtojmë se publiku ka shijuar edhe një interpretim të mahnitshëm të kësaj kënge në skenën e madhe të Brits Awards 2018, që u mbajt gjatë kësaj jave./KultPlus.com

LONDON, ENGLAND – FEBRUARY 21: *** EDITORIAL USE ONLY IN RELATION TO THE BRIT AWARDS 2018 *** Rita Ora attends The BRIT Awards 2018 held at The O2 Arena on February 21, 2018 in London, England. (Photo by Mike Marsland/Mike Marsland/WireImage)

Të fundit

Të ngjajshme