займ на карту кредит банк

Samanta me baladën ‘Humbur’ në Festivalin ‘Kënga Magjike’ (VIDEO)

Nëntor 28, 2017 - 4:42 pm

Loading...

Këngëtarja Samanta Karavella këtë vit po merr pjesë në Festivalin Kënga Magjike.

Samanta ka prezantuar vikendin e fundit këngën e saj “Humbur” në festivalin ku po garojnë emra të mëdhenj të muzikës shqiptare.

Samanta, një këngëtare që nisi karrierën nga spektaklet e talenteve të reja, ka treguar se di të krijojë emër dhe këngë të mira, shkruan KultPlus.

Samanta ka ardhur kësisoj me baladën e realizuar nga Kledi Bahiti, ndërsa e ka prezantuar këngën në TV Klan në Shqipëri. Pos Samantës, këngët e tyre në këtë festival i kanë prezantuar edhe Çiljeta, Elhaida Dani, Anxhela Peristeri e këngëtarë tjerë. / KultPlus.com

Të fundit

Loading...
Loading...

Të ngjajshme