займ на карту онлайн потребительский кредит

Shqiptarja Eleni Foureira pritet të prezantojë Qipron për herë të dytë në Eurovision

18 Shtator, 2020 - 3:06 pm

Transmetuesi publik qipriot, RIK, ka propozuar zyrtarisht që Eleni Foureira të prezantojë Qipron për herë të dytë në Eurovision.

 Kjo është hera e parë që RIK propozon zyrtarisht një artist për Eurovision 2021 dhe bëhet e ditur publikisht.

Mësohet se nga ana e Eleni Foureiras nuk ka ende një përgjigje por bisedimet vijojnë me shtëpinë diskografike që menaxhon këngëtaren.

Kompania “Panik” ka si qëllim të propozojë vetëm artistë me origjinë qipriote, pasi nuk ka ndonjë emër të rëndësishëm që është i interesuar të marrë pjesë në Eurovision-in e ardhshëm.

Sigurisht që një përgjigje pozitive nga Eleni Foureira do të ishte një përparësi për RIK, por edhe për “Panik”. / KultPlus.com

Të ngjajshme