займ на карту онлайн потребительский кредит

Shtëpia e famshme e Michael Jackson përdoret për një videoklip në mënyrë ilegale

9 Nëntor, 2020 - 7:52 pm

Shtëpia e famshme e Michale Jackon, “Neverland Ranch”, për herë të parë që nga vdekja e artisti është përdorur në një videoklip.

Artisti i ri, Daeshard, gjatë verës e ka bërë videoklipin e njërës nga këngët e tij, “Hood” në shtëpinë e mbretit të pop muzikës.

Por, Daeshard nuk kishte marrë leje për të bërë nëj videoklip në këtë shtëpi.

Burime të TMZ tregojnë që videoklipi u bë me një Iphone dhe një kamerë GoPro me 23 korrik.

Sigurimi ishte përplasur me artistin, por nuk kishin arritur ta ndalonin që të incizonin videoklipin/KultPlus.com

Të ngjajshme