Sting mbajti koncert në Beograd, u përcoll nga 15 mijë njerëz (VIDEO)

18 Shtator, 2017 - 12:05 pm

Ylli britanik Sting, mbrëmë ka mbajtur koncertin e shumëpërfolur në Beograd, shkruan KultPlus.

Mediet serbe raportojnë se ky koncert është përcjellë nga 15 mijë njerëz, dhe bashkë me Sting ka kënduar e gjithë audeinca, sidomos në këngët e famshme “Mad about you”, “If I ever lose my control of you”, “Englishman in Newyork”./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme