Stormzy, pjesë e ‘Sunny Hill’ në Tiranë

15 Gusht, 2022 - 7:33 pm

‘Sunny Hill Festival’ po vazhdon të zbulojë emrat e artistëve që do të përformojnë në Tiranë, përcjell KultPlus.

Së fundi ata kanë zbuluar se pjesë e ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të jetëedhe artisti i njohur britanik, Stormzy.

“Sunny Hill mirëpret vetë legjendën STORMZY. Një nga figurat më frymëzuese të Mbretërisë së Bashkuar merr përsipër skenën tonë për atë që do të bëhet një SHFAQJE HISTORIKE”, thuhet një njoftim.

Ndërkaq, festivali ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme