Tri këngëtaret shqiptare i këndojnë qytetit të Beratit (VIDEO)

27 Korrik, 2017 - 9:41 pm

Irma Libohova, Silva Gunbardhi dhe Eranda Libohova kanë postuar sot një video në rrjetin social Facebook ku i këndojnë Beratit.

Të tri këngëtaret janë nisur për në Berat, për të qenë pjesëmarrëse në Maratonën Verore. Ato i këndojnë Beratit, qytetit që shpesh cilësohet si një ndër më të bukurit në Evropë.

Këngëtaret janë mike prej vitesh dhe videoja tregon se sa të koordinuara janë edhe me vokalet e tyre.

Të fundit

Të ngjajshme