Vdes në moshën 30 vjeçare këngëtarja Cady Groves

4 Maj, 2020 - 3:07 pm

Këngëtarja amerikane e zhanrit kauntri, Cady Groves, ka vdekur në moshën 30 vjeçare nga “shkaqet natyrore” pasi kishte pasur problem shëndetësore më herët gjatë këtij viti.

Lajmin e dha vëllai i saj, Cody, duke shkruar në media sociale se ajo e “ka lënë këtë botë”.

Ai po ashtu ka njoftuar se detajet janë të kufizuara për momentin, dhe se familja po mundohet që t’i marrë ato dhe t’i mbajë njerëzit të informuar.

Këngëtarja së fundi kishte nderuar dy vëllezërit e saj, Casey dhe Kelly, që kishin vdekur më 2007 respektivisht më 2014, që të dy në moshë 28 vjeçare. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme