Veliaj ndërhyn LIVE në emision: Ja sa u paguan Ermal Meta dhe Rita Ora

5 Qershor, 2018 - 9:26 pm

Koncertet e Ermal Metës dhe Rita Orës në Tiranë, të cilat mblodhën në shesh mijëra adhurues të muzikës së tyre, kanë kushtuar zero lekë.

Në një lidhje telefonike në emisionin “Dita e 8” e gazetarit Alfred Peza, kryebashkiaku Erion Veliaj sqaroi se për ardhjen e dy këngëtarëve në Tiranë nuk është shpenzuar asnjë qindarkë.

“Të gjitha kanë qenë falas sepse këtë kemi dashur të bëjmë që në fillim e këtë kemi bërë. Unë besoj se të rinjve shqiptarë duhet t’u jepet mundësia të shohin një koncert falas”, u shpreh ai.

Të fundit

Të ngjajshme