Vetëm 100 ulëse të lira për ‘Prishtina Drum Festival’

19 Janar, 2022 - 11:25 pm

Edicioni i tretë i “Prishtina Drum Festival” do të mbahet më 27 janar në Kino Armata, shkruan KultPlus.

Ky festival ka njoftuar se kanë punuar shumë për të sjellë disa prej bateristëve më të mirë të Ballkanit.

Emiljan Dhimo, Granit Paçarada, Martin Barakoska dhe Nesim Maxhuni do të performojnë në këtë edicion të Drum Festival.

Për të siguruar një vend në këtë festival, duhet plotësuar një Google Form, duke klikuar KËTU, pasi janë vetëm 100 vende të lira. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme